HMOOB TSAV NTUJ

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

google-site-verification: googlefbfddf59e706b96b.html

Latest topics

» Ib tsoom Phoojywg Nej Nyob Licas lawm
by Liajntsuab 7th October 2019, 9:45 am

» NCIG XYUAS HMOOB NYAB LAJ TEB TSEEM UA LUB NEEJ NYOB TOJ SIAB
by Tub kev deb 3rd October 2019, 7:19 am

» Tshuaj Ntsuab
by PIJPAUJ 27th November 2018, 11:17 am

» NYOB ZOO OS
by cwjmemdub 10th October 2018, 9:37 pm

» TUS KAB MOB CANCER TXOV HMOOB LOS TAU ZE 600 TAWM XYOO & TSEEM YUAV MUAJ NTXIV
by Liajntsuab 13th April 2018, 11:57 am

» ***UA NEEB***
by shung 8th March 2018, 5:49 pm

» Neeb Saub ua rau neeg vwm
by shung 4th February 2018, 2:58 pm

» Xiong Chang
by koobpovtxuj 10th December 2017, 11:00 am

» Koobpovtxuj.
by koobpovtxuj 19th November 2017, 1:34 am

» kuv cov duab.
by koobpovtxuj 18th November 2017, 11:30 am

» KHAWV KOOB
by koobpovtxuj 30th September 2017, 4:29 pm

» tus Tswv Cheem Rog yog leeg twg ?
by koobpovtxuj 13th August 2017, 9:03 pm

» Nco txog Phas Nyas Tub Npis Lis Foom Txiaj Ntsim.
by Admin 1st August 2017, 5:12 pm

Tsev seev PajHuam

Lojleeb lub Tsev  qhia txuj - Page 19 Nraug_11

Hmong beauty nature

Lojleeb lub Tsev  qhia txuj - Page 19 Dsc08613

Compteur visitor

hnub 18/09/2010 los mus

+5
Admin
NkaujNag
LojLeeb
Liajlwg
koojziagkabzaug
9 posters

    Lojleeb lub Tsev qhia txuj

    LojLeeb
    LojLeeb
    Developer
    Developer


    Messages : 279
    Date d'inscription : 2010-07-08

    Lojleeb lub Tsev  qhia txuj - Page 19 Empty Re: Lojleeb lub Tsev qhia txuj

    Post  LojLeeb 22nd May 2011, 8:01 pm

    Koj mus ua Gallery,

    1, koj nia Model. 2, koj mus rau Gallery, nia rau configuration ce koj mus click cov box kom tag rau (yes) ces koj (save rau)

    2, koj mus kab hauv qab, koj nia rau Management ces nws yuav pom ib cov ntawd koj mus sau ob lub npe rau Maiv paj thiab loj ob lub npe li koj ua cov section hauv forum, koj cua cov Gallery kom tag ces koj yeej paub zoo hai tias yog dab tsi, thaum koj ua tag lawm koj save tag koj rov los saib gallery sau cov profile koj nia sim ce nws yeej muaj qhov browse up load duab lawm.


    Koj sim li ntawd saib pua tau? yog koj tsi ncag siab zoo no koj hai Maiv Paj tuaj nyeem nrog koj es nws mam li ua, ua sim ua sim saib pua zoo tsi zoo ua dua kom zoo ma mam li tsum nawb?
    LojLeeb
    LojLeeb
    Developer
    Developer


    Messages : 279
    Date d'inscription : 2010-07-08

    Lojleeb lub Tsev  qhia txuj - Page 19 Empty Re: Lojleeb lub Tsev qhia txuj

    Post  LojLeeb 22nd May 2011, 10:24 pm

    Kawg nov, kuv muab daim duab nov rau koj nqa mus rau Kooj tias zoo siab tau paub kooj ib zaug yog wb tus zoo phooj ywg xub pib cov forum nov kaw li os. Kooj daim frame kub kooj siv nyob Hmong Catholiquee los twb yog kuv ua thiab es hnub no cas kuv mus poj Kooj daim duab nov zoo heev ces kuv ua ib daim duab nov rau kooj tau saib xwb os...

    koojziagkabzaug
    koojziagkabzaug
    Moderator
    Moderator


    Messages : 3529
    Date d'inscription : 2010-02-28

    Lojleeb lub Tsev  qhia txuj - Page 19 Empty Re: Lojleeb lub Tsev qhia txuj

    Post  koojziagkabzaug 22nd May 2011, 11:07 pm

    LojLeeb wrote:Kawg nov, kuv muab daim duab nov rau koj nqa mus rau Kooj tias zoo siab tau paub kooj ib zaug yog wb tus zoo phooj ywg xub pib cov forum nov kaw li os. Kooj daim frame kub kooj siv nyob Hmong Catholiquee los twb yog kuv ua thiab es hnub no cas kuv mus poj Kooj daim duab nov zoo heev ces kuv ua ib daim duab nov rau kooj tau saib xwb os...


    Lojleeb,

    Ua tsaug rau daim duab, tab sis kuv muab tshem lawm.
    Oh! ua tsaug rau kuv daim avatar hauv Hmong Catho nawb, yog koj tsis pab ua ces kuv yeej tssi tau ib qho zoo nkauj li.

    Txoj kev phooj ywg yog tuaj hauv siab tuaj ces yuav nyob ib txwd
    Txoj kev phooj ywg yog tsis muaj khib ces yeej yuav nyob ib txhid

    Ua phooj ywg yog ua lom cov nyom ces ib hnub kawg yuav ploj
    Ua phooj ywg yog ua los caij tsuj ces ib hnub yuav tu

    Tu siab uas leej neeg tsis xav ib yam
    Ib tug ntseeg ib tug dag
    Ib tug khiav ib tug caum
    Ib tug qhuas ib tug thuam
    Ib tug ntshaw ib tug tsis muab raws
    Ib tug ntxia kom muaj siab ib tug vam cia
    Tos thiab tos tsuas pom mus ua rau luag tsis los
    Ntev thiab ntev tsuas pom tsuj koj mus tiag luag tes...Ces kev phooj ywg kawg tu...Ua ib siab tsis vam phooj ywg lo lus tias "zoo"...Vim tag kev cia siab, kev tos, kev ntshaw, kev vam, lawm ces ntiaj teb neeg thiaj muaj caub muaj chim mus ib sid tsis txawj kawg.

    Thaum tau ib tug phooj yg mas tsis hlob
    Thaum poob ib tug phooj ywg mas mob mob

    Thaum ntxib ib tug phooj ywg mas tsis pes tsawg
    Thaum poob ib tug phooj ywg mas tsaus ntuj kawg...

    Tu siab los tsis muaj neeg to taub...Koj yim hais luag yim muaj sim...Ces cia nyias mus raws li nyias txoj kev nyiam thiab ntshaw...Cov uas ruam ruam caum luag yuav xyaum ua neeg laus, nws nyob nws tsis txhob ua me nyuam yau, ntseeg luag ntxias hnub dhau hnub tsis tau ib zaug li luag ntxaus mi yias...Ces tu siab li no...Thiaj ua rau neeg ntiaj teb muaj kev tu siab ib txwd.

    Li cas los kuv zoo siab tias tau muaj ib zaug 3 kwv tij koom ntoo ib txoj phuam, yog thaum peb peb leeg ua ke li 3 tug me nyuam noog uas luag khiav tag los peb tseem nyob peb qub qeg pw peb qub zog...Txog hnub luag muab lub zos tshom...
    LojLeeb
    LojLeeb
    Developer
    Developer


    Messages : 279
    Date d'inscription : 2010-07-08

    Lojleeb lub Tsev  qhia txuj - Page 19 Empty Re: Lojleeb lub Tsev qhia txuj

    Post  LojLeeb 23rd May 2011, 12:15 am

    Twb yog Txawj ua xwb nws kom kuv nqa tuaj rau koj es kuv thiaj li nqa tuaj rau koj cov lus sau saum yog nws thov kuv pab xwb os.
    LojLeeb
    LojLeeb
    Developer
    Developer


    Messages : 279
    Date d'inscription : 2010-07-08

    Lojleeb lub Tsev  qhia txuj - Page 19 Empty Re: Lojleeb lub Tsev qhia txuj

    Post  LojLeeb 23rd May 2011, 6:30 am

    LojLeeb wrote:Twb yog Txawj ua xwb nws kom kuv nqa tuaj rau koj es kuv thiaj li nqa tuaj rau koj cov lus sau saum yog nws thov kuv pab xwb os.



    nov yog txawj ua thiab es nqa lo rau koj no, koj muab khaws mus cia es muab tshem lo tau os Kooj?
    koojziagkabzaug
    koojziagkabzaug
    Moderator
    Moderator


    Messages : 3529
    Date d'inscription : 2010-02-28

    Lojleeb lub Tsev  qhia txuj - Page 19 Empty Re: Lojleeb lub Tsev qhia txuj

    Post  koojziagkabzaug 23rd May 2011, 8:03 am


    Nyob zoo Lojleeb,

    Hahahah...! Cas talok ua luaj li...

    Ua tsaug uas Txawj tseem ua tau tej daim duab zoo nkauj rau kuv thiab...Hahhaah...Es cas Txawj tssi muaj nws cov duab ua daim puav rau peb saib thiab ni? Xav pom thiab naj...hahahah...

    Lojleeb, cia Maypaj tuaj, kuv mam hais nws mus saib qhov Gallery li koj hais ntawd. Yog nws tsis khoom no kuv mam mus sim, tab sis kuv khwv heev ces tssi khoom mus saib xwb.

    Es qhov koj hais [ Host an image ] ntawd yog ua kom tau siv Gallery xwb los yog tso duab rau hauv Forum?

    avatar
    LojLeeb2
    Guest


    Lojleeb lub Tsev  qhia txuj - Page 19 Empty Re: Lojleeb lub Tsev qhia txuj

    Post  LojLeeb2 23rd May 2011, 11:14 am

    Qhov ntawd ces yog ua kom koj tsi tau gallery tyiab koj nia qhov browse ntawm Host an image ntawd kom koj tso tau duab lo siv ma. Kuv twb siv tsi tau li ntev, tej zaum koj yog Admin lawm ma koj yuav siv tau ma tab si peb cov member yeej siv tsi tau li o. Siv nws tsi work li es thiaj kom neb tsim kom nws work es peb thiaj li siv tau xwb. Koj tuaj sim tom kuv lub ma? koj nia qhov Host an image ma? koj thiaj li paub haitias kuv hai dab tsi, vim kuv siv tsi tau koj qhov host an image li o.

    Saum gallery ma nws tso tsi tau duab ntau li o, nws tsawg tsawg xwb ces koj tso ib ob daim duab puv lawm ces lwm tus tso tsi tau lawv li rau lawm thiab o. Ces nws tsi zoo tsua lam ua kom siv tau hauv host an image xwb.
    Yaj Sab
    Yaj Sab
    Visitor
    Visitor


    Messages : 3
    Date d'inscription : 2011-05-18

    Lojleeb lub Tsev  qhia txuj - Page 19 Empty Re: Lojleeb lub Tsev qhia txuj

    Post  Yaj Sab 23rd May 2011, 11:49 am


    Lojleeb, es kuv twb tso tau duab nev. Nov kuv yog Member xwb.


    Lojleeb lub Tsev  qhia txuj - Page 19 Pict8210

    avatar
    kooj
    Guest


    Lojleeb lub Tsev  qhia txuj - Page 19 Empty Re: Lojleeb lub Tsev qhia txuj

    Post  kooj 23rd May 2011, 11:53 am


    Lojleeb, kuv mus tom koj lub Forum, yog kuv ua Guest ces twb siv Host an image tsis tau ib yam li hauv nov. Nws tshwm ib lub tableau tias yuav tsum conexion tib yam li hauv nov.

    Cia kuv mam mus sim seb kho puas tau hauv nov rau cov Guest tso duab thiab. Tab sis member mas tso tau kawg sav!
    avatar
    Lojleeb2
    Guest


    Lojleeb lub Tsev  qhia txuj - Page 19 Empty Re: Lojleeb lub Tsev qhia txuj

    Post  Lojleeb2 23rd May 2011, 2:59 pm

    Yajsab, kuv li ma kuv yeej tsi muab guest tso tau xwb yog kuv ua guest tso tau ces laj laj tshem vim muaj ib cov pheej tso cov liab qab rau ces thiaj li tsi pub guest tso tau tab si yog member lawm ma yeej tau tag tib si.

    Tab si kuv twb yog member nyob hauv nov lo kuv mus nia tsi tau nws tawm kuv tus email kom kuv log in xwb ces qhov ntawd tsi yog thiab MaivPajLug nrog rau Kooj, nkawv tsi tau kho kom siv tau xwb yog nkawv mus click yes kom tag rau tej ua yuav siv lawm ma yeej ok ma.
    LojLeeb
    LojLeeb
    Developer
    Developer


    Messages : 279
    Date d'inscription : 2010-07-08

    Lojleeb lub Tsev  qhia txuj - Page 19 Empty Re: Lojleeb lub Tsev qhia txuj

    Post  LojLeeb 23rd May 2011, 6:36 pm

    Hauv gallery ma kuv mus sim tau lawm tab si Admin tsi tso rau auto nws tso rau Admin yog tus activate ces tsi tau duab lo saib.
    koojziagkabzaug
    koojziagkabzaug
    Moderator
    Moderator


    Messages : 3529
    Date d'inscription : 2010-02-28

    Lojleeb lub Tsev  qhia txuj - Page 19 Empty Re: Lojleeb lub Tsev qhia txuj

    Post  koojziagkabzaug 24th May 2011, 12:29 pm



    Lojleeb,

    Yog hauv Gallerie ces kuv mus tso los tssi tshwm tib yam, kuv nkag mus saib li koj hais, tab sis kuv nrhiav tsis tau qhov yuav kho ces cia Maypaj tuaj, nws mam tuaj kho rau. Kuv twb hais rau nws lawm. Kuv los yeej tso tssi tawm duab thiab, kuv twb mus sim lawm.
    LojLeeb
    LojLeeb
    Developer
    Developer


    Messages : 279
    Date d'inscription : 2010-07-08

    Lojleeb lub Tsev  qhia txuj - Page 19 Empty Re: Lojleeb lub Tsev qhia txuj

    Post  LojLeeb 24th May 2011, 7:37 pm



    Kooj, koj twb active hauv gallery lawm ce twb tawm kuv daim duab lo lawm ma. Tab si hauv hov koj saib saum qhov Icon Host an image koj yuav browse tau duab hauv koj lub PC lo tso rau hauv nov tab si kuv ua tsi tau nws tawm kuv tus email los thiab yauv kom kuv log in xwb ces yog li neb tseem tsi tau click cov box ua kom browse tau duab lo siv hauv forum nov o. Neb check dua ma? kuv li ces kuv twb tsi nco xyov yog qhov twg li lawm thiab ua tag lo tsi mus hauv lawm ce tsi nco xyov yog qhov twg lawm thiab.
    Yaj Sab
    Yaj Sab
    Visitor
    Visitor


    Messages : 3
    Date d'inscription : 2011-05-18

    Lojleeb lub Tsev  qhia txuj - Page 19 Empty Re: Lojleeb lub Tsev qhia txuj

    Post  Yaj Sab 25th May 2011, 3:49 am



    Lojleeb lub Tsev  qhia txuj - Page 19 Pict7210

    Nyob zoo Lojleeb,

    Kuv mam hais Maypaj saib seb yog tim qhov twg, vim kuv twb browse tau duab hauv kuv lub pc los siv tau ywj siab nev. Kuv tuaj nov, kuv cia li Register xwb, Maypaj twb tsis tau activer qhov twg. Nyob hauv Inbox Pm los kuv siv tau, hauv Forum public no los kuv siv tau tib yam, tsis muaj teeb meem li. Kuv twb yog member ordinaire thiab xwb nev.
    LojLeeb
    LojLeeb
    Developer
    Developer


    Messages : 279
    Date d'inscription : 2010-07-08

    Lojleeb lub Tsev  qhia txuj - Page 19 Empty Re: Lojleeb lub Tsev qhia txuj

    Post  LojLeeb 25th May 2011, 4:36 pm

    Brother YajSab;

    Kuv tsi paub li tiag kuv ho tsi tau li ce tsi paub txog qhov ntawd lawm. Yog tsi tau ma yuav tau muab kuv delete tawm es kuv li rov qab register dua xwb lau. saib pua work xwb.
    koojziagkabzaug
    koojziagkabzaug
    Moderator
    Moderator


    Messages : 3529
    Date d'inscription : 2010-02-28

    Lojleeb lub Tsev  qhia txuj - Page 19 Empty Re: Lojleeb lub Tsev qhia txuj

    Post  koojziagkabzaug 25th May 2011, 4:56 pm


    Lojleeb,

    Maypaj tias nws twb Actived tag txhua yam lawm no, yog tim li cas qhov Icon Host an image koj yuav browse tsis tau duab maj?

    Hauv nov mas yog ua Guest thiaj li browse tsis tau xwb.

    Ua li, koj sim Register dua ib lub npe tshiab seb zoo li cas?

    Koj nias Hmoob Ntujqubqab cov duab saib seb maj, nws twb browse tau thiab nev.
    LojLeeb
    LojLeeb
    Developer
    Developer


    Messages : 279
    Date d'inscription : 2010-07-08

    Lojleeb lub Tsev  qhia txuj - Page 19 Empty Re: Lojleeb lub Tsev qhia txuj

    Post  LojLeeb 25th May 2011, 6:07 pm

    Cia kuv li ua dua lub user name tshiab nawb, Yog tau lawm ces mam li muab lub user name looj leeb thiab tus email tshem lo tau.
    Naxus
    Naxus
    Developer
    Developer


    Messages : 103
    Date d'inscription : 2011-05-25

    Lojleeb lub Tsev  qhia txuj - Page 19 Empty Re: Lojleeb lub Tsev qhia txuj

    Post  Naxus 25th May 2011, 6:19 pm

    Kooj, kuv hloov lub npe tshiab tus email tshiab ces tau lawm ma. Kuv browse tau dua lawm es koj muab lub niag npe loj leeb delete mus es kuv siv lub npe Naxus nov lawm xwb o.

    koojziagkabzaug
    koojziagkabzaug
    Moderator
    Moderator


    Messages : 3529
    Date d'inscription : 2010-02-28

    Lojleeb lub Tsev  qhia txuj - Page 19 Empty Re: Lojleeb lub Tsev qhia txuj

    Post  koojziagkabzaug 26th May 2011, 12:22 am



    Naxus,

    Txawm nws tsis siv lub npe Lojleeb lawm los cia nws nyob nws kom zoo nkauj, vim nws twb sau ntau yam heev nrog Lojleeb lawm. Ua cas txawv ua luaj li es muaj tej lub npe ho tsis work rau txhua yam?

    Wow...! Nws daim duab zoo nkuj ua luaj li os! Ua tsaug uas coj tuja rau peb saib.
    Naxus
    Naxus
    Developer
    Developer


    Messages : 103
    Date d'inscription : 2011-05-25

    Lojleeb lub Tsev  qhia txuj - Page 19 Empty Re: Lojleeb lub Tsev qhia txuj

    Post  Naxus 26th May 2011, 6:35 am

    Yog ma tsi paub txog tej lub npe xyov ua li ca tsi work, lub nov thiab tus email tsiab ho work. Ua li ntawd ma lub npe Loj Leeb nws nyob nws ma. E thaum twg xav siv lub twg lo tau os.
    koojziagkabzaug
    koojziagkabzaug
    Moderator
    Moderator


    Messages : 3529
    Date d'inscription : 2010-02-28

    Lojleeb lub Tsev  qhia txuj - Page 19 Empty Re: Lojleeb lub Tsev qhia txuj

    Post  koojziagkabzaug 27th May 2011, 1:04 am



    Nyob zoo Naxus,

    Nws puas pôm ib tug Hmoob Naxus Tshiab tuaj sau ib zaj paj huam txog Naxus thiab nab?

    Sau tau zoo kawg li, nyob nov:

    https://hmoobtshavntuj.forumotion.com/t354p15-koojziagkabzaug-tus-neeg-zoo#3485
    avatar
    Naxus2
    Guest


    Lojleeb lub Tsev  qhia txuj - Page 19 Empty Re: Lojleeb lub Tsev qhia txuj

    Post  Naxus2 27th May 2011, 10:36 am

    Kooj, kuv twb mus saib tag lawm ma. Kuv pom lawm tab si tsi paub yog leej twg li thiab o. Koj paub nws nyob twg thiab yog leej twg no ces qhia nws lo nrog kuv tham thiab vim peb cov neeg nyob lub zo Naxus ces xyoo lawv ploj rau lub ntiaj teb twg tag lawm. Cov luv paub ces tuag ib leeg. cov lau ces tuaj ntau leej lawm.
    Naxus
    Naxus
    Developer
    Developer


    Messages : 103
    Date d'inscription : 2011-05-25

    Lojleeb lub Tsev  qhia txuj - Page 19 Empty Re: Lojleeb lub Tsev qhia txuj

    Post  Naxus 27th May 2011, 10:28 pm

    Kooj, koj pua paub daim duab nov yog leej twg?

    Kuv muab koj saib seb koj pua nyiam? yog koj paub no koj khaws mus cia lo tau ma. Lub niag tsev koj pom nov yog kuv lub o. Daim duab nov lawv thaij xyoo 90 lawm sub tsi paub yog lawv thiaj nyob Paris lo yog qhov twg. zoo li ua zoo tsi tau heev tab si lam saib. Thaum ub kuv tus muam nov nws yeej zoo nkauj heev cov tub nom thiaj li tuaj nrog nws nyob tag li xwb ces niam txiv hai tsi mloog nkiag. haaaaaa Lawv twb tsi pub yuav kuv tus muam tab si vim nws zoo nkauj heev ces thaum kawg niam txiv tsi pub lo luag yeej tsi care li ntag hov. haaaa
    koojziagkabzaug
    koojziagkabzaug
    Moderator
    Moderator


    Messages : 3529
    Date d'inscription : 2010-02-28

    Lojleeb lub Tsev  qhia txuj - Page 19 Empty Re: Lojleeb lub Tsev qhia txuj

    Post  koojziagkabzaug 28th May 2011, 3:44 am



    Nyob zoo Naxus,

    Ua tsaug ntau rau nws tus muam daim duab, nws yeej ua tau zoo kawg lawm.

    Wow...! Nws lub tsev yuav zoo nkauj ua luaj...Loj tiag nawb...Tsim nyog peb phav siav tuaj kawm li os me kwv...Kuv lub tsev ces me me ab naim xwb, luaj li nws lub ib ceg xwb tiag...Hhahaha...!
    Naxus
    Naxus
    Developer
    Developer


    Messages : 103
    Date d'inscription : 2011-05-25

    Lojleeb lub Tsev  qhia txuj - Page 19 Empty Re: Lojleeb lub Tsev qhia txuj

    Post  Naxus 28th May 2011, 8:00 am


    Kooj daim duab saum toj yog niam Vaj pha nya lo ma koj tsi paub lawm pob? haaaaa tam sim nov ces nws muab cov niag plaub hau txia luv lus lawm thiab nws lau dua nov lawm es koj pom daim duab koj thiaj li cim tsi tau lawm. Ho lub tsev ces daim duab yog zoo li nov. tej tsev nov ces zoo sab nraum daim tawv xwb sab hauv ma ib kawg kiag. Thaum lub cawj muaj nqi yog 5 pua tsib caug phav, tam sim nov poob nqi lo ua 298 phav lawm, kuv down yog 100,000.00 rau lawm ces kuv thiaj li lam zov lawm xwb. Ib hli yog 2,600.00 them txua lub hli tsi nrog lawm yam.

    Yuav kom muaj noj muaj hauv ib hli ob leeg yuav tsum tau nyiam 7000.00 txhua lub hli ma thiaj li txau mua noj them nuj nqi. kuv li ob leeg nqa nyiaj lo tsev yog 4,500.00 ces muab them nqi tag tsi tau nyiaj mua noj lawm. Lub caij nov kuv thiaj li txom nyim kawg. Yav thaum kuv niam tseem nrog kuv nyob ib hli kuv yeej tau txhai nyiaj li 7000 lo ma es kuv thiaj li nyob tau kaj siab, niam tuag lawm niam nqa niam nyiaj tag lawm ces kuv txom nyem lawm.

    Tej menyuam, lawv twb kawm ntawv tiav tag 4 xyoo tab si laj kam tsi muaj ces nyob tsev xwb tsi muaj leej twg tau laj kam ua ce pab tsi tau kuv li. Kuv ua tiag uv mus ib ntus saib cov tub pua yuav kawm thiav Dr. nrog rau cov ntxhai thiab saib lawv pua ho tau laj kam zoo lo pab kuv, yog lawv kawm tiav Dr. ces kuv twb ua tsi tau kam lawm o. Tam sim nov ma kuv tseem muaj muaj zog ces tsi nyuab yog 15 tom ntej nov thiab ces zog ntau lawm lau. Lub nub qaij heev rau tim roob lawm laiv.

    Kooj kuv lam share li nov nrog koj tham xwb es txhob xav li ca?.

    Sponsored content


    Lojleeb lub Tsev  qhia txuj - Page 19 Empty Re: Lojleeb lub Tsev qhia txuj

    Post  Sponsored content


      Current date/time is 11th May 2024, 4:35 am