HMOOB TSAV NTUJ

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

google-site-verification: googlefbfddf59e706b96b.html

Latest topics

» Ib tsoom Phoojywg Nej Nyob Licas lawm
by Liajntsuab 7th October 2019, 9:45 am

» NCIG XYUAS HMOOB NYAB LAJ TEB TSEEM UA LUB NEEJ NYOB TOJ SIAB
by Tub kev deb 3rd October 2019, 7:19 am

» Tshuaj Ntsuab
by PIJPAUJ 27th November 2018, 11:17 am

» NYOB ZOO OS
by cwjmemdub 10th October 2018, 9:37 pm

» TUS KAB MOB CANCER TXOV HMOOB LOS TAU ZE 600 TAWM XYOO & TSEEM YUAV MUAJ NTXIV
by Liajntsuab 13th April 2018, 11:57 am

» ***UA NEEB***
by shung 8th March 2018, 5:49 pm

» Neeb Saub ua rau neeg vwm
by shung 4th February 2018, 2:58 pm

» Xiong Chang
by koobpovtxuj 10th December 2017, 11:00 am

» Koobpovtxuj.
by koobpovtxuj 19th November 2017, 1:34 am

» kuv cov duab.
by koobpovtxuj 18th November 2017, 11:30 am

» KHAWV KOOB
by koobpovtxuj 30th September 2017, 4:29 pm

» tus Tswv Cheem Rog yog leeg twg ?
by koobpovtxuj 13th August 2017, 9:03 pm

» Nco txog Phas Nyas Tub Npis Lis Foom Txiaj Ntsim.
by Admin 1st August 2017, 5:12 pm

Tsev seev PajHuam

Zoo siab tau tuaj ncig txog lub zos Hmoob Tshav Ntuj Vas Sab Tshiab Nraug_11

Hmong beauty nature

Zoo siab tau tuaj ncig txog lub zos Hmoob Tshav Ntuj Vas Sab Tshiab Dsc08613

Compteur visitor

hnub 18/09/2010 los mus

4 posters

    Zoo siab tau tuaj ncig txog lub zos Hmoob Tshav Ntuj Vas Sab Tshiab

    Hmoob ntuj qub qab
    Hmoob ntuj qub qab
    Sponsor
    Sponsor


    Messages : 687
    Date d'inscription : 2010-03-30

    Zoo siab tau tuaj ncig txog lub zos Hmoob Tshav Ntuj Vas Sab Tshiab Empty Zoo siab tau tuaj ncig txog lub zos Hmoob Tshav Ntuj Vas Sab Tshiab

    Post  Hmoob ntuj qub qab 30th March 2010, 1:25 am

    Nyob zoo Koojziagkabzaug thiab me ntxhais siab zoo

    Hnub no zoo hnub hmo no zoo hmo Hmoob ntuj qub qab ncig tuaj txog neb lub zos , Zoo siab neb tuaj rhawv zej tsa zos tau ib lub zos zoo kawg li yog cov phooj ywg zoo tuaj pom sawv daws yuav sib yaum tuaj ua si tuaj xyuas neb lub zos no tsis tu ncua yuav tuaj sib pauv tswv yim ntawm lub neej hmoob.

    Ab..., ntawm kab lis kev cai yuav muab sau rau theem twg nev? Puas yog nyob ntawm lub Topic uas Txuj ci thiab Kab lis kev cai ?
    Nyuav tuaj tshiab tsis pom qab ntshe yuav yuam kev laub...tsis paub rau tsos xim , tso duab , duab Avatar thiab ...hehehe
    [b]
    [b]


    Last edited by Hmoob ntuj qub qab on 30th March 2010, 8:17 pm; edited 2 times in total
    MayPaj
    MayPaj
    Spammer
    Spammer


    Messages : 488
    Date d'inscription : 2010-02-25

    Zoo siab tau tuaj ncig txog lub zos Hmoob Tshav Ntuj Vas Sab Tshiab Empty Re: Zoo siab tau tuaj ncig txog lub zos Hmoob Tshav Ntuj Vas Sab Tshiab

    Post  MayPaj 30th March 2010, 7:38 am

    Hmoob ntuj qub qab wrote:Nyob zoo Koojziagkabzaug thiab me ntxhais siab zoo

    Hnub no zoo hnub hmo no zoo hmo Hmoob ntuj qub qab ncig tuaj txog neb lub zos , Zoo siab neb tuaj rhawv zej tsa zos tau ib lub zos zoo kawg li yog cov phooj ywg zoo tuaj pom sawv daws yuav sib yaum tuaj ua si tuaj xyuas neb lub zos no tsis tu ncua yuav tuaj sib pauv tswv yim ntawm lub neej hmoob.

    Ab..., ntawm kab lis kev cai yuav muab sau rau theem twg nev? Puas yog nyob ntawm lub Topic uas Txuj ci thiab Kab lis kev cai ?
    Nyuav tuaj tshiab tsis pom qab ntshe yuav yuam kev laub...tsis paub rau tsos xim , tso duab , duab Avatar thiab ...hehehe

    Nyob zoo Tijlaug Hmoob ntuj qub qab....wow ntev kawg mam rov qab ntsib koj dua, cas zoo li nim rov pom paj hmab paj ntoo tawg tshiab dua tuaj lawm niv!Very Happy , Tij laug koj tuaj txog lawm los peb yuav so tham sib nug moo dua , ntawm thaj chaw no Kzkz wb nyuam qhuav los luaj teb nto ntoo pib cog qoob loo xwb khoom tseem tsis tau muaj ntau, yog nws tuaj txog lawm no thov nws pab nrog Kzkz wb luaj tej me qab vaj tsib taug kom do do leej hlob tuaj los thiaj tau kev nyob leej yau tuaj los thiaj tau kev zaum nawb! Welcome Tilaug, zaum no koj tuaj lawm yuav rov tau pom koj tej duab kho siab lauj cheers
    koojziagkabzaug
    koojziagkabzaug
    Moderator
    Moderator


    Messages : 3529
    Date d'inscription : 2010-02-28

    Zoo siab tau tuaj ncig txog lub zos Hmoob Tshav Ntuj Vas Sab Tshiab Empty Re: Zoo siab tau tuaj ncig txog lub zos Hmoob Tshav Ntuj Vas Sab Tshiab

    Post  koojziagkabzaug 30th March 2010, 7:52 am



    Nyob zoo Hmoob Ntujqubqab,

    Zoo siab pom nws tuaj txog luv Xas Nas Haib.

    Me Ntxhais siab zoo wb tuaj ua xas nas haib rau khuab roob, tos seb me noog liaj noog luv puas ya tuaj poob. Wb tuaj ua daim teb luj lias rau khuav ha, tos seb me noog kaub kim yaj puas xa moo tuaj ncav.

    Nws cov kab keev ntees, nws coj tuaj tso rau ntawm " Txuj Ci thiab Kab lis kev cai" li nws hais. Tab sis nws cais meej lwm hnub thiaj nrhiav tsis nyuaj. Yam li Kab ke ntees, txuj ci saib tsawv, saib yaig, Txhias nqaij laim los yog lwm yam nyias tso rau nyias ib lub Topic. Cov kab ke ntsee, nws yuav tso raws li kev siv, seb ua yam dab tsi ua ntej ces nws tso qhov ntawd ua ntej zuj zus mus.

    Peb muab teem zoo zoo li nov cia, thaum twg muaj caij thiaj cia li muab nqa kiag mus rau hauv Txhawb xwb thiaj tsis nyuaj. Vim lub Txhab siv nyuaj thiab qeeb heev.



    Ua tsaug ntau.
    koojziagkabzaug
    koojziagkabzaug
    Moderator
    Moderator


    Messages : 3529
    Date d'inscription : 2010-02-28

    Zoo siab tau tuaj ncig txog lub zos Hmoob Tshav Ntuj Vas Sab Tshiab Empty Re: Zoo siab tau tuaj ncig txog lub zos Hmoob Tshav Ntuj Vas Sab Tshiab

    Post  koojziagkabzaug 30th March 2010, 7:54 am



    Admin,

    Nag hmo Liaj Ntsuab hais rau kuv tias nws tuaj Reply tsis tau hauv nov no, nws pab saib seb yog tim qhov twg?
    Admin
    Admin
    Admin
    Admin


    Messages : 76
    Date d'inscription : 2010-02-25

    Zoo siab tau tuaj ncig txog lub zos Hmoob Tshav Ntuj Vas Sab Tshiab Empty Re: Zoo siab tau tuaj ncig txog lub zos Hmoob Tshav Ntuj Vas Sab Tshiab

    Post  Admin 30th March 2010, 8:09 am

    koojziagkabzaug wrote:

    Admin,

    Nag hmo Liaj Ntsuab hais rau kuv tias nws tuaj Reply tsis tau hauv nov no, nws pab saib seb yog tim qhov twg?

    Kzkz, muaj tej hoob tsis tau tso Options kom Guest sau tau ntawv ces nws thiaj sau tsis tau xwb, kuv mus saib txhua kuv kho rau lawm.
    Hmoob ntuj qub qab
    Hmoob ntuj qub qab
    Sponsor
    Sponsor


    Messages : 687
    Date d'inscription : 2010-03-30

    Zoo siab tau tuaj ncig txog lub zos Hmoob Tshav Ntuj Vas Sab Tshiab Empty Re: Zoo siab tau tuaj ncig txog lub zos Hmoob Tshav Ntuj Vas Sab Tshiab

    Post  Hmoob ntuj qub qab 30th March 2010, 8:04 pm

    Nyob zoo Tijlaug Hmoob ntuj qub qab....wow ntev kawg mam rov qab ntsib koj dua, cas zoo li nim rov pom paj hmab paj ntoo tawg tshiab dua tuaj lawm niv!Very Happy , Tij laug koj tuaj txog lawm los peb yuav so tham sib nug moo dua , ntawm thaj chaw no Kzkz wb nyuam qhuav los luaj teb nto ntoo pib cog qoob loo xwb khoom tseem tsis tau muaj ntau, yog nws tuaj txog lawm no thov nws pab nrog Kzkz wb luaj tej me qab vaj tsib taug kom do do leej hlob tuaj los thiaj tau kev nyob leej yau tuaj los thiaj tau kev zaum nawb! Welcome Tilaug, zaum no koj tuaj lawm yuav rov tau pom koj tej duab kho siab lauj

    Me ntxhais Lub paj ntshua nplaim

    Cas nws nim txawj tis npe ua rau sawv daws tuaj ze
    Cas nws nim txawj tis npe hu ua lub me paj sawv daws nim seev zaj
    Cas nws nim txawj tis npe hu ua lub me paj ntshua nplaim sawv daws tuaj los nim tsis xav nraim
    Tij laug mam tuaj pab luaj neb qab vaj tsib taug kom du lis dia leej twg tuaj los thiaj xav nrhiav
    Tij laug mam tuaj pab luaj neb qab vaj tsib taug kom du lis npo leej twg tuaj los thiaj nco nco
    Zaum no yuav tuaj zaum tsaws tham peb txoj me kev sib vam...


    Last edited by Hmoob ntuj qub qab on 30th March 2010, 8:14 pm; edited 1 time in total
    Hmoob ntuj qub qab
    Hmoob ntuj qub qab
    Sponsor
    Sponsor


    Messages : 687
    Date d'inscription : 2010-03-30

    Zoo siab tau tuaj ncig txog lub zos Hmoob Tshav Ntuj Vas Sab Tshiab Empty Re: Zoo siab tau tuaj ncig txog lub zos Hmoob Tshav Ntuj Vas Sab Tshiab

    Post  Hmoob ntuj qub qab 30th March 2010, 8:13 pm

    Nyob zoo Hmoob Ntujqubqab,

    Zoo siab pom nws tuaj txog luv Xas Nas Haib.

    Me Ntxhais siab zoo wb tuaj ua xas nas haib rau khuab roob, tos seb me noog liaj noog luv puas ya tuaj poob. Wb tuaj ua daim teb luj lias rau khuav ha, tos seb me noog kaub kim yaj puas xa moo tuaj ncav.

    Nws cov kab keev ntees, nws coj tuaj tso rau ntawm " Txuj Ci thiab Kab lis kev cai" li nws hais. Tab sis nws cais meej lwm hnub thiaj nrhiav tsis nyuaj. Yam li Kab ke ntees, txuj ci saib tsawv, saib yaig, Txhias nqaij laim los yog lwm yam nyias tso rau nyias ib lub Topic. Cov kab ke ntsee, nws yuav tso raws li kev siv, seb ua yam dab tsi ua ntej ces nws tso qhov ntawd ua ntej zuj zus mus.

    Peb muab teem zoo zoo li nov cia, thaum twg muaj caij thiaj cia li muab nqa kiag mus rau hauv Txhawb xwb thiaj tsis nyuaj. Vim lub Txhab siv nyuaj thiab qeeb heev.

    Ua tsaug ntau.


    Nyob zoo Koojziagkabzaug

    Me Ntxhais paj ntshua nplaim neb tuaj ua xas nas haib rau saum roob neb cov me phooj ywg zoo yuav tuaj poob.
    Me Ntxhais paj ntshua nplaim neb tuaj ua xas nas haib rau tim hav neb cov me phooj ywg zoo yuav tuaj ncav
    Neb tuaj ua daim teb luj lias rau qab tsuas ntab neb cov me phooj ywg zoo li tuaj pab.
    Neb tuaj ua daim teb luj lias rau qab tsuas ntev neb cov me phooj ywg zoo li tuaj pab nej cog paj hmab paj ntoos ncig tsev
    koojziagkabzaug
    koojziagkabzaug
    Moderator
    Moderator


    Messages : 3529
    Date d'inscription : 2010-02-28

    Zoo siab tau tuaj ncig txog lub zos Hmoob Tshav Ntuj Vas Sab Tshiab Empty Re: Zoo siab tau tuaj ncig txog lub zos Hmoob Tshav Ntuj Vas Sab Tshiab

    Post  koojziagkabzaug 30th March 2010, 10:09 pm



    Nyob zoo Hmoob Ntuj qub qab,

    Zoo siab nws tuaj deb deb tuaj, tseem nqa tau me paj hmab paj ntoos, me dej siab dej ntsws tuaj txhawb Lub paj ntshua nplaim wb zog thiab. Tus me phooj ywg zoo yuav nyob sib puag npoo, tus me phooj ywg tseeb yuav nyob hauv txoj kev sib haum xeeb, tus phooj ywg tiag yuav rub yug tes thaum yus raug kev txom nyem...Zoo siab rau nws cov lus zoo, yuav txhawb Lub me paj ntshua nplaim wb siab, wb zog lawm ntev hnub.






    Lub Vaj Kaj siab yog kuv cov phooj ywg nruab siab
    Lub vaj kaj ntsws yog kuv cov phooj ywg sib puag pwg
    Hmoob ntuj qub qab
    Hmoob ntuj qub qab
    Sponsor
    Sponsor


    Messages : 687
    Date d'inscription : 2010-03-30

    Zoo siab tau tuaj ncig txog lub zos Hmoob Tshav Ntuj Vas Sab Tshiab Empty Re: Zoo siab tau tuaj ncig txog lub zos Hmoob Tshav Ntuj Vas Sab Tshiab

    Post  Hmoob ntuj qub qab 30th March 2010, 11:06 pm

    Nyob zoo Hmoob Ntuj qub qab,

    Zoo siab nws tuaj deb deb tuaj, tseem nqa tau me paj hmab paj ntoos, me dej siab dej ntsws tuaj txhawb Lub paj ntshua nplaim wb zog thiab. Tus me phooj ywg zoo yuav nyob sib puag npoo, tus me phooj ywg tseeb yuav nyob hauv txoj kev sib haum xeeb, tus phooj ywg tiag yuav rub yug tes thaum yus raug kev txom nyem...Zoo siab rau nws cov lus zoo, yuav txhawb Lub me paj ntshua nplaim wb siab, wb zog lawm ntev hnub.


    Nyob zoo Koojziagkabzaug

    Hmoon ntuj qub qab tuaj deb deb tuaj,los vim muaj Lub paj ntshua nplaim neb daws txoj kev nyuab
    Hmoob ntuj qub qab nqa tau me paj hmab paj ntoos,los vim neb yog neeg zoo
    Nqa me dej siab dej ntsws tuaj txhawb Lub paj ntshua nplaim neb zog vim neb muaj pluaj siab zoo ua yam twg ua tiav log
    Tus me phooj ywg zoo yuav nyob sib puag npoo, yuav nyob mus puas xyoo
    Tus me phooj ywg tseeb yuav nyob hauv txoj kev sib haum xeeb
    Tus phooj ywg tiag yuav rub yug tes thaum yus raug kev txom nyem
    Zoo siab rau nws cov lus zoo thov txhawb kom nws tau ntuj ntoo...


    Ab..., tso duab nias qhov twg ? Tsis muaj Brown sub as...cas neeg tshiab yuav nyuaj siab ...
    koojziagkabzaug
    koojziagkabzaug
    Moderator
    Moderator


    Messages : 3529
    Date d'inscription : 2010-02-28

    Zoo siab tau tuaj ncig txog lub zos Hmoob Tshav Ntuj Vas Sab Tshiab Empty Re: Zoo siab tau tuaj ncig txog lub zos Hmoob Tshav Ntuj Vas Sab Tshiab

    Post  koojziagkabzaug 31st March 2010, 10:04 am



    Nyob zoo Hmoob Ntujqubqab,

    Me phooj ywg nruab siab yog tus tsis tso yus tseg thaum yus tsis ntxim nyiam
    Tus phooj ywg nruab nrog yog tus txheem yus thaum yus yuav ntog.

    Ua tsaug rau nws tej txuj nawb.
    Ib hnub tom ntej, peb tej kauv tes kauv taw yuav yog Peb Hmoob puav pheej nyob mus ib txhid.

    Nws hais tso duab lov?

    Kuv muab tso rau qhov NOv, nws mus saib tau:


    https://hmoobtshavntuj.forumotion.com/qhia-nej-siv-txhua-yam-hauv-no-f23/qhia-tso-duab-hauv-vas-sab-t29.htm#137
    Hmoob ntuj qub qab
    Hmoob ntuj qub qab
    Sponsor
    Sponsor


    Messages : 687
    Date d'inscription : 2010-03-30

    Zoo siab tau tuaj ncig txog lub zos Hmoob Tshav Ntuj Vas Sab Tshiab Empty Re: Zoo siab tau tuaj ncig txog lub zos Hmoob Tshav Ntuj Vas Sab Tshiab

    Post  Hmoob ntuj qub qab 1st April 2010, 1:34 am

    Nyob zoo Hmoob Ntujqubqab,

    Me phooj ywg nruab siab yog tus tsis tso yus tseg thaum yus tsis ntxim nyiam
    Tus phooj ywg nruab nrog yog tus txheem yus thaum yus yuav ntog.

    Ua tsaug rau nws tej txuj nawb.
    Ib hnub tom ntej, peb tej kauv tes kauv taw yuav yog Peb Hmoob puav pheej nyob mus ib txhid.

    Nws hais tso duab lov?

    Kuv muab tso rau qhov NOv, nws mus saib tau:


    Nyob zoo Kooziagkabzaug

    Me phooj ywg nruab siab yuav nco ntsoov mus ib txhiab
    Tus phooj ywg nruab plawv yuav nco ntsoov mus lwm tiam nawj

    Ua tsaug nws pab muaj dej nyiaj dej kub los ntxuav los kho kab ke ntees.

    koojziagkabzaug
    koojziagkabzaug
    Moderator
    Moderator


    Messages : 3529
    Date d'inscription : 2010-02-28

    Zoo siab tau tuaj ncig txog lub zos Hmoob Tshav Ntuj Vas Sab Tshiab Empty Re: Zoo siab tau tuaj ncig txog lub zos Hmoob Tshav Ntuj Vas Sab Tshiab

    Post  koojziagkabzaug 1st April 2010, 5:34 am



    Nyob zoo Hmoob Ntujqubqab,

    Tus phooj ywg zoo hlub yus thaum yus kua muag poob
    Tus phooj ywg tiag rub yus rau xub ntiag thaum yus tsis ntxim nyiam

    Tus phooj ywg tseeb tiv thaiv yus thaum raug teeb meem
    Tus phooj ywg hlub muaj tsawg hauv qab ntuj...

    Lub zos tshiab, muaj ntau yam ua tsis tau tiav, yog tshua dab tsi tsis txhij tsis txhua los hais Lub me paj ntshua nplaim mam tuaj ua rau nawb. Peb maj mam cog qoob, lwm hnub peb yuav tau hno nplej hno nplaum nrog luag noj thawm xyoo.

    Peb ua ntsaum kwv pleb, ib hnub peb yuav ua tau ib daim teb
    Peb ua kab ziam khawb av, ib hnub peb rhaws tau ib lub qhov los nraim nag.

    Peb yuav ua peb lub zos me me ua ib lub zos txuj ci Hmoob thoob teb.
    Peb yuav ua peb lub zos toj roob ua zos kab lis kev cai rau Peb Hmoob.

    Peb tej hneev tes yuav ua Peb Hmoob chaw tiag tes
    Peb tej kauv taws yuav ua peb Hmoob qhov chaw tiag taw.

    Kuv pom zoo li nov, ua li nws puas xav li kuv xab thiab?


    Zoo siab tau tuaj ncig txog lub zos Hmoob Tshav Ntuj Vas Sab Tshiab Structure_fourmiliere
    Hmoob ntuj qub qab
    Hmoob ntuj qub qab
    Sponsor
    Sponsor


    Messages : 687
    Date d'inscription : 2010-03-30

    Zoo siab tau tuaj ncig txog lub zos Hmoob Tshav Ntuj Vas Sab Tshiab Empty Re: Zoo siab tau tuaj ncig txog lub zos Hmoob Tshav Ntuj Vas Sab Tshiab

    Post  Hmoob ntuj qub qab 4th April 2010, 9:30 pm

    Nyob zoo os Koojziagkabzaug

    Ntuj qub qab sov heev lawm hnub tim 14,15,16/04/2010 no ces twb yog hnub Boun ntov dej lawm os.
    Kuv tso ib co zaj qeej rau tom khaws txuj ci nws pab mus muab dej nyiag deb kub ntxuav rau os.
    Ua tsaug
    koojziagkabzaug
    koojziagkabzaug
    Moderator
    Moderator


    Messages : 3529
    Date d'inscription : 2010-02-28

    Zoo siab tau tuaj ncig txog lub zos Hmoob Tshav Ntuj Vas Sab Tshiab Empty Re: Zoo siab tau tuaj ncig txog lub zos Hmoob Tshav Ntuj Vas Sab Tshiab

    Post  koojziagkabzaug 5th April 2010, 1:32 pm



    Nyob zoo Hmoob Ntujqubqab,

    Kuv lam ywg dej me ntsis dog dig rau nws lub vaj zaub, mus saib seb puas ntub txaus thiab nyiam...?

    Kuv muab zaj Qhuav ke tshem los tso rau ib lub Topic tshiab lawm. Vim kuv xav tias muaj chaw ntau ces cia nyias tso nyias thaum twg xav nrhiav thiaj yooj yim. Li ntawd, yog nws muaj lwm yam tso no nws ua dua ib lub Topic tshiab.
    MayPaj
    MayPaj
    Spammer
    Spammer


    Messages : 488
    Date d'inscription : 2010-02-25

    Zoo siab tau tuaj ncig txog lub zos Hmoob Tshav Ntuj Vas Sab Tshiab Empty Re: Zoo siab tau tuaj ncig txog lub zos Hmoob Tshav Ntuj Vas Sab Tshiab

    Post  MayPaj 5th April 2010, 2:51 pm

    koojziagkabzaug wrote:


    Nyob zoo Hmoob Ntujqubqab,

    Tus phooj ywg zoo hlub yus thaum yus kua muag poob
    Tus phooj ywg tiag rub yus rau xub ntiag thaum yus tsis ntxim nyiam

    Tus phooj ywg tseeb tiv thaiv yus thaum raug teeb meem
    Tus phooj ywg hlub muaj tsawg hauv qab ntuj...

    Lub zos tshiab, muaj ntau yam ua tsis tau tiav, yog tshua dab tsi tsis txhij tsis txhua los hais Lub me paj ntshua nplaim mam tuaj ua rau nawb. Peb maj mam cog qoob, lwm hnub peb yuav tau hno nplej hno nplaum nrog luag noj thawm xyoo.

    Peb ua ntsaum kwv pleb, ib hnub peb yuav ua tau ib daim teb
    Peb ua kab ziam khawb av, ib hnub peb rhaws tau ib lub qhov los nraim nag.

    Peb yuav ua peb lub zos me me ua ib lub zos txuj ci Hmoob thoob teb.
    Peb yuav ua peb lub zos toj roob ua zos kab lis kev cai rau Peb Hmoob.

    Peb tej hneev tes yuav ua Peb Hmoob chaw tiag tes
    Peb tej kauv taws yuav ua peb Hmoob qhov chaw tiag taw.

    Kuv pom zoo li nov, ua li nws puas xav li kuv xab thiab?


    Zoo siab tau tuaj ncig txog lub zos Hmoob Tshav Ntuj Vas Sab Tshiab Structure_fourmiliere

    Koojziagkabzaug.....hahaha saib koj daim duab ntsaum ua tsev saum toj no es zoo li ntsaum tseem tshaj lij tshaj noob neej lawm thiab, ntsaum yog cov me ntshaj plaws tab sis mas cas yuav mus muaj txhij muaj txhua , khwv tau ntau yam ua luaj Very Happy
    Hmoob ntuj qub qab
    Hmoob ntuj qub qab
    Sponsor
    Sponsor


    Messages : 687
    Date d'inscription : 2010-03-30

    Zoo siab tau tuaj ncig txog lub zos Hmoob Tshav Ntuj Vas Sab Tshiab Empty Re: Zoo siab tau tuaj ncig txog lub zos Hmoob Tshav Ntuj Vas Sab Tshiab

    Post  Hmoob ntuj qub qab 5th April 2010, 7:23 pm

    Nyob zoo Lub paj ntshua nplaim

    Nws muaj hauj lwm ntau los cas nws tuaj sib sib xwb nas lov, nws yuav tsum tuaj tuab tuab tej phooj ywg thiaj yuav caum nws qab tuaj pob...hehehe

    Koojziagkabzaug mas nws txawj kos nws daim duab ntsaum ua tsev saum toj no es zoo li ntsaum tseem tshaj lij tshaj noob neej lawm thiab, ntsaum yog cov me ntshaj plaws tab sis mas cas yuav mus muaj txhij muaj txhua , khwv tau ntau yam ua lua...
    MayPaj
    MayPaj
    Spammer
    Spammer


    Messages : 488
    Date d'inscription : 2010-02-25

    Zoo siab tau tuaj ncig txog lub zos Hmoob Tshav Ntuj Vas Sab Tshiab Empty Re: Zoo siab tau tuaj ncig txog lub zos Hmoob Tshav Ntuj Vas Sab Tshiab

    Post  MayPaj 6th April 2010, 10:19 am

    Hmoob ntuj qub qab wrote:Nyob zoo Lub paj ntshua nplaim

    Nws muaj hauj lwm ntau los cas nws tuaj sib sib xwb nas lov, nws yuav tsum tuaj tuab tuab tej phooj ywg thiaj yuav caum nws qab tuaj pob...hehehe

    Koojziagkabzaug mas nws txawj kos nws daim duab ntsaum ua tsev saum toj no es zoo li ntsaum tseem tshaj lij tshaj noob neej lawm thiab, ntsaum yog cov me ntshaj plaws tab sis mas cas yuav mus muaj txhij muaj txhua , khwv tau ntau yam ua lua...


    hahahaha! twb yog kuv tseem tsis tau khoom ntau xwb os, kuv mam li yoog tuaj kom tuab tuab tuab tuab mas geek
    Hmoob ntuj qub qab
    Hmoob ntuj qub qab
    Sponsor
    Sponsor


    Messages : 687
    Date d'inscription : 2010-03-30

    Zoo siab tau tuaj ncig txog lub zos Hmoob Tshav Ntuj Vas Sab Tshiab Empty Re: Zoo siab tau tuaj ncig txog lub zos Hmoob Tshav Ntuj Vas Sab Tshiab

    Post  Hmoob ntuj qub qab 31st May 2010, 2:51 am

    Nyob zoo Lub me paj ntshua nplaim

    Tus me neeg lub npe hu ua lub paj ntshua nplaim nws lub siab ib txwm tsis zais
    hais dab tsi hais qhov yog ua dab tsi los tiav log
    Lub npe yog lub paj hais dab tsi los zoo zaj
    tuaj tham ib pliag sawv daws lub siab nyob kaj liag
    vim nws lub ncauj npliag lias ua yam twg los yog tiag...


    Zoo siab tau tuaj ncig txog lub zos Hmoob Tshav Ntuj Vas Sab Tshiab P1010013

    Sponsored content


    Zoo siab tau tuaj ncig txog lub zos Hmoob Tshav Ntuj Vas Sab Tshiab Empty Re: Zoo siab tau tuaj ncig txog lub zos Hmoob Tshav Ntuj Vas Sab Tshiab

    Post  Sponsored content


      Current date/time is 16th May 2024, 10:14 pm