HMOOB TSAV NTUJ

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

google-site-verification: googlefbfddf59e706b96b.html

Latest topics

» Ib tsoom Phoojywg Nej Nyob Licas lawm
by Liajntsuab 7th October 2019, 9:45 am

» NCIG XYUAS HMOOB NYAB LAJ TEB TSEEM UA LUB NEEJ NYOB TOJ SIAB
by Tub kev deb 3rd October 2019, 7:19 am

» Tshuaj Ntsuab
by PIJPAUJ 27th November 2018, 11:17 am

» NYOB ZOO OS
by cwjmemdub 10th October 2018, 9:37 pm

» TUS KAB MOB CANCER TXOV HMOOB LOS TAU ZE 600 TAWM XYOO & TSEEM YUAV MUAJ NTXIV
by Liajntsuab 13th April 2018, 11:57 am

» ***UA NEEB***
by shung 8th March 2018, 5:49 pm

» Neeb Saub ua rau neeg vwm
by shung 4th February 2018, 2:58 pm

» Xiong Chang
by koobpovtxuj 10th December 2017, 11:00 am

» Koobpovtxuj.
by koobpovtxuj 19th November 2017, 1:34 am

» kuv cov duab.
by koobpovtxuj 18th November 2017, 11:30 am

» KHAWV KOOB
by koobpovtxuj 30th September 2017, 4:29 pm

» tus Tswv Cheem Rog yog leeg twg ?
by koobpovtxuj 13th August 2017, 9:03 pm

» Nco txog Phas Nyas Tub Npis Lis Foom Txiaj Ntsim.
by Admin 1st August 2017, 5:12 pm

Tsev seev PajHuam

Nco Txiv Leej Tub Nraug_11

Hmong beauty nature

Nco Txiv Leej Tub Dsc08613

Compteur visitor

hnub 18/09/2010 los mus

3 posters

    Nco Txiv Leej Tub

    MayPaj
    MayPaj
    Spammer
    Spammer


    Messages : 488
    Date d'inscription : 2010-02-25

    Nco Txiv Leej Tub Empty Nco Txiv Leej Tub

    Post  MayPaj 23rd March 2010, 2:17 pm

    ***Nco Txiv Leej Tub***

    Ntuj yuas luag leej tub, cuaj tsav kab nqes quaj txhij, yim tsav noog nqes quaj txhua, cuaj tsav paj yim tsav noog los tawg dua, nim tshuav tus paj hmab txiv huab txhib tsis tau tawg tuaj saum zoov.......niam leej ntxhais nco nco txiv leej tub thiaj tsa luj ncauj seev luj laws hais tuj taws los ntshai tib ruj rwg tsam koj tsis nco niam leej ntxhais cev nkauj xwb rov tuaj lawm lis ntsoov.

    Ntuj yuas luag leej tub, cuaj tsav kab nqes quaj txhij, yim tsav noog nqes quaj txhua, cuaj tsav paj yim tsav noog los tawg dua, nim tshuav tus paj hmab txiv huab txhib tsis tau tawg tuaj saum ciab.......niam leej ntxhais nco nco txiv leej tub thiaj tsa luj ncauj seev luj laws hais tuj taws los ntshai tib ruj rwg tsam koj tsis nco niam leej ntxhais cev nkauj xwb rov tuaj lawm lis niab.

    chim siab xaus xi nruab deg ntab plaws rau nruab qhuab....ntshe yuav ceej laj tos tau nraug hmoob zoo nraug li koj los nrog kuv koom ib cuab. Very Happy


    Nco Txiv Leej Tub Romantic_moments-1514
    koojziagkabzaug
    koojziagkabzaug
    Moderator
    Moderator


    Messages : 3529
    Date d'inscription : 2010-02-28

    Nco Txiv Leej Tub Empty Re: Nco Txiv Leej Tub

    Post  koojziagkabzaug 27th March 2010, 10:42 am



    Nyob zoo lub me Paj Ntshua Nplaim,

    Wow...! Cas tshav ntuj me huab yuj, los nag me huab ya cas hnub no yuav hnov tag kuv me niam leej ntxhais lub suab kwv txhiaj ntas ntua ib sab ntuj tshwm plaws rau ib sab nras, yuav kho siab ua luaj li nas...

    Chim laj tsis chim xeeb, plees nkauj nraum zoo ces yog nws ib leeg. Hahaha...! Tsis txawj hais ces lam hais me me phim nws xwb.


    Nco Txiv Leej Tub U14968922


    avatar
    koobpovtxuj
    Sponsor
    Sponsor


    Messages : 1318
    Date d'inscription : 2010-04-05
    Age : 64
    Localisation : USA

    Nco Txiv Leej Tub Empty Re: Nco Txiv Leej Tub

    Post  koobpovtxuj 26th April 2010, 10:34 am

    Lub paj ntshua nplaim wrote:***Nco Txiv Leej Tub***

    Ntuj yuas luag leej tub, cuaj tsav kab nqes quaj txhij, yim tsav noog nqes quaj txhua, cuaj tsav paj yim tsav noog los tawg dua, nim tshuav tus paj hmab txiv huab txhib tsis tau tawg tuaj saum zoov.......niam leej ntxhais nco nco txiv leej tub thiaj tsa luj ncauj seev luj laws hais tuj taws los ntshai tib ruj rwg tsam koj tsis nco niam leej ntxhais cev nkauj xwb rov tuaj lawm lis ntsoov.

    Ntuj yuas luag leej tub, cuaj tsav kab nqes quaj txhij, yim tsav noog nqes quaj txhua, cuaj tsav paj yim tsav noog los tawg dua, nim tshuav tus paj hmab txiv huab txhib tsis tau tawg tuaj saum ciab.......niam leej ntxhais nco nco txiv leej tub thiaj tsa luj ncauj seev luj laws hais tuj taws los ntshai tib ruj rwg tsam koj tsis nco niam leej ntxhais cev nkauj xwb rov tuaj lawm lis niab.

    chim siab xaus xi nruab deg ntab plaws rau nruab qhuab....ntshe yuav ceej laj tos tau nraug hmoob zoo nraug li koj los nrog kuv koom ib cuab. Very Happy


    Nco Txiv Leej Tub Romantic_moments-1514

    nyuam qhuav ncaim tau 3-4 nyuag hli no xwb koj twb tsis nco qab lawm lod?
    tsis yog txiv leej tub yog txivlubtusmiteej hos.

    Sponsored content


    Nco Txiv Leej Tub Empty Re: Nco Txiv Leej Tub

    Post  Sponsored content


      Current date/time is 28th March 2024, 6:47 pm